خرید محصولات
منوی دسته بندی

محصولات

Ball Sport Line
Strenght Sport Line
Endurance Sport Line
Artistic Sport Line
شامپو های زیکرتو
شامپو های زیکر تو در چهار گروه ورزشی دارای خواص ضد ریزش، ضد التهاب و ضد شوره می باشند و برای شستشوی سر و صورت و بدن طراحی شده اند. این شامپو ها بجز مواد موثره فعال دارای عصاره و روغن طبیعی می باشند.
Ball Sport Line
Strenght Sport Line
Endurance Sport Line
Artistic Sport Line
خوشبو کننده بدن
خوشبو کننده های بدن زیکرتو در چهار گروه ورزشی مطابق با شامپو ها و رایحه هایی هماهنگ با شامپو ها طراحی شده اند. در ساخت این خوشبو کننده ها از عطر های روز استفاده شده و قابلیت استفاده برای آقایان و بانوان را بر اساس سلایق آنها دارد.
ضد عرق و خنک کننده
تعریق پا در کفش همیشه آزار دهنده است، این محصول از تعریق بیش از حد پا در کفش جلوگیری کرده و با وجود مواد ضد عفونی و خنک کننده از آسیب های قارچی جلوگیری می کند، این محصول قابلیت استفاده برای بخش های دیگر بدن مانند زیر بغل و ... را نیز دارد.
ژل شستشوی صورت
شستشوی صورت بعد از فعالیت طولانی روزانه یا یک تمرین ورزشی با پاک کنندگی، رطوبت رسانی و حذف چربی های سطح پوست همراه با خنکی و ایجاد حس تازگی از مزایای ژل صورت زیکرتو می باشد.
ضد عفونی کننده و خوشبو کننده پارچه و لباس
این محصول با توجه به نیازمندی ورزشکاران در باشگاههای ورزشی و رهایی از قارچ های پوستی حاصل از آلودگی های محیطی طراحی شده است. این اسپری 99.9 درصد از میکروارگانیزم های زنده روی پارچه را از بین می برد و بهترین انتخاب برای از بین بردن آلودگی ها در فاصله بین شستشوی لباس می باشد. از این محصول می توان برا ی ضد عفونی و از بین بردن بوی نا مطبوع از لباس، البسته خواب، مبلمان و ... در باشگاه ورزشی، منازل، هتل ها و .. استفاده نمود.
بالم پا
بالم پا از محصولات خاص زیکرتو می باشد که برای اولین بار بصورت دوقلو و بسته بندی رول طراحی شده است. بالم رولی با جذب سریع و مخصوص مصرف در طول روز با خاصیت نرم کنندگی و رطوبت رسانی و کرم جذب عمیق برای از بین بردن ترک های پا طراحی شده اند.
بالم لب
یکی از آسیب های معمول برای ورزشکاران خشکی و ترک های پوست لب می باشد که بیشتر بین کوهنوردان، دوچرخه سواران، دوندگان و به طور کلی ورزشهایی که در فضای باز و در معرض باد، سرما و نور خورشید انجام می شوند دیده می شود.طراحی این محصول استفاده آن را برای آقایان و بانوان ساده نموده و دارای خواص درمانی و محافظت کننده مانند مرطوب کننده و از بین برنده خشکی و تغذیه پوست، ترمیم کنندگی ترک های لب می باشد، این محصول یک محصول عمومی است که برای ورزشکاران بهینه شده است.